Masz pytania zadzwoń ->+48 54 281 81 81 lub ->+48 604 148 420

101% PEWNOŚCI PRĘDKOŚCI ŁĄCZA

OFERTA


NASZE ATUTY


SKUTECZNOŚĆ

101% PEWNOŚCI PRĘDKOŚCI ŁĄCZA

NIEZAWODNOŚĆ

100% PEWNOŚCI

DUŻY ZASIĘG SIECI

CIECHOCINEK, ALEKSANDRÓW KUJ., ODOLION, STAWKI, RACIĄŻEK

BEZ UKRYTYCH

KOSZTÓW I GWIAZDEK

AKTUALNOŚCI


Halowe Mistrzostwa Polski w Hokeju na trawie OLDBOYS

16OSiR CiechocinekI

Już jutro transmitować dla was będziemy relację z XIX Halowych Mistrzostw Polski w Hokeju na Trawie OLDBOYSyes

Więcej informacji pod postem na facbook'u-->Kliknij na mnie<--

Relacje dostępne na kanale YouTube -->Kliknij na mnie<--

Rozgrywki rozpoczną się dnia 16.03.2019 od godziny 9:00 i trwać będą około 9 godzin


 

Ciechocińska Amatorska Liga Futsal 2108/2019 ONLINE

02OSiR CiechocinekI

Specjalnie dla was udostępniamy obraz z kamery na żywo , który transmituje zmagania kopaczy. yes

Tabela ligowa -->Kliknij na mnie<--

Relacje dostępne na kanale YouTube -->Kliknij na mnie<--

Harmonogram rozgrywek oraz transmisji LIVE:

1 kolejka - 2 grudzień (niedziela) 2018
g.13.00 Autowit Ośno- YoungBoys
g 13.50 Malibu Team Waganiec- Jedyna Forever
g 14.40 Niebiescy - Oldboy Służewo
g 15.30 Kopacze- WKS Kiszonka Sędzin
g 16.20 Łokietek Siniarzewo- Bosch Service A Bell
pauza Black Sun Ciechocinek

2 kolejka 9 - grudzień (niedziela) 2018
g 9.00 Oldboy Służewo - Malibu Team Waganiec
g 9.50 Black Sun Ciechocinek - Niebiescy
g 10.40 YoungBoys - Łokietek Siniarzewo
g 11.30 WKS Kiszonka Sędzin- Autowit Ośno
g 12.20 Jedyna Forever - Kopacze
pauza Bosch Service A Bell

3 kolejka - 22 grudzień (sobota) 2018
g.16.00 Kopacze- Oldboy Służewo
g.16.50 Autowit Ośno- Jedyna Forever
g.17.40 Łokietek Siniarzewo- WKS Kiszonka Sędzin
g.18.30 Bosch Service A Bell - YoungBoys
g.19.20 Malibu Team Waganiec- Black Sun
pauza Niebiescy

4 kolejka - 30 grudzień (niedziela) 2018
g.10.00 Jedyna Forever - Łokietek Siniarzewo
g.10.50 Oldboy Służewo- Autowit Ośno
g.11.40 Niebiescy- Malibu Team Waganiec
g.12.30 WKS Kiszonka Sędzin- Bosch Service A Bell
g.13.20 Black Sun Ciechocinek -Kopacze
pauza YoungBoys

5 kolejka – 5 stycznia (sobota) 2019
g.16.30 YoungBoys - WKS Kiszonka Sędzin
g.17.20 Bosch Service A Bell - Jedyna Forever
g.18.10 Łokietek Siniarzewo- Oldboy Służewo
g.19.00 Autowit Ośno- Black Sun Ciechocinek
g.19.50 Kopacze- Niebiescy
pauza Malibu Team Waganiec

6 kolejka – 12 stycznia (sobota) 2019
g.16.30 Malibu Team Waganiec- Kopacze
g.17.20 Niebiescy -Autowit Ośno
g.18.10 Black Sun Ciechocinek - Łokietek Siniarzewo
g.19.00 Oldboy Służewo - -Bosch Service A Bell
g.19.50 Jedyna Forever- YoungBoys
pauza WKS Kiszonka Sędzin

7 kolejka – 19 stycznia (sobota) 2019
g.16.00 Bosch Service A Bell - Black Sun Ciechocinek
g.16.50 YoungBoys - Oldboy Służewo
g.17.40 WKS Kiszonka Sędzin - Jedyna Forever
g.18.30 Łokietek Siniarzewo -Niebiescy
g.19.20 Autowit Ośno - Malibu Team Waganiec
pauza Kopacze

8 kolejka – 20 stycznia (niedziela) 2019
g.10.00 Oldboy Służewo -WKS Kiszonka Sędzin
g.10.50 Black Sun Ciechocinek - YoungBoys
g.11.40 Niebiescy- Bosch Service A Bell
g.12.30 Malibu Team Waganiec- Łokietek Siniarzewo
g.13.20 Kopacze -Autowit Ośno
pauza Jedyna Forever

9 kolejka - 27 stycznia (niedziela) 2019
g.10.00 YoungBoys -Niebiescy
g.10.50 Łokietek Siniarzewo -Kopacze
g.11.40 Bosch Service A Bell -Malibu Team Waganiec-
g.12.30 Jedyna Forever - Oldboy Służewo
g.13.20 WKS Kiszonka Sędzin -Black Sun Ciechocinek
pauza Autowit Ośno

10 kolejka - 2 lutego (sobota) 2019
g.15.00 Niebiescy - WKS Kiszonka Sędzin
g.15.50 Malibu Team Waganiec- YoungBoys
g.16.40 Autowit Ośno- Łokietek Siniarzewo
g.17.30 Kopacze- Bosch Service A Bell
g.18.20 Black Sun Ciechocinek - Jedyna Forever
pauza Oldboy Służewo

11 kolejka - 10 lutego (niedziela) 2019
g. 0.00 Bosch Service A Bell -Autowit Ośno
g.10.50 YoungBoys -Kopacze
g.11.40 WKS Kiszonka Sędzin- Malibu Team Waganiec
g.12.30 Jedyna Forever -Niebiescy
g.13.20 Oldboy Służewo- Black Sun Ciechocinek
pauza Łokietek Siniarzewo

Półfinały - 16 lutego sobota 2019 od godziny 16.00

Finały - 23 lutego sobota 2019 od godziny 15.00

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie

03CiechocinekI

XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie w tym roku w Ciechocinku. Specjalnie dla was udostępniamy link do kamery, która na żywo transmituje dla was to wydarzenie.

 

Program turnieju wygląda następująco :

28.02.2018r. (środa)
11.00 walki eliminacyjne
16.30 Uroczystość Otwarcia XXV MPJ
17.00 walki eliminacyjne

01.03.2018r. (czwartek)
11.00 walki eliminacyjne
17.00 walki eliminacyjne

02.03.2018r. (piątek)
11.00 walki ćwierćfinałowe
17.00 walki ćwierćfinałowe

03.03.2018r. (sobota)
11.00 walki półfinałowe

04.03.2018r. (niedziela)
11.00 walki finałowe